Адвокат Миронов назвав особливості колонії, куди відправили Навального

Заступник голови Російського загальнонародного союзу, адвокат Іван Миронов розповів, які умови чекають опозиціонера Олексія Навального, якщо його етапують в ІК-2 в Покрові Володимирської області.

Миронов зазначив, що ця колонія відноситься до так званим «червоним зонам», де за порядком стежить адміністрація, а не укладені з числа «злодіїв в законі». Адвокат пояснив, що основною відмінністю між «чорної» і «червоної» зонами є вертикаль влади.

«На «червоних зонах» складніше апелювати. Якщо на тебе на «чорній зоні» хтось неправомірно наїхав, або ти зіткнувся зі свавіллям, ти можеш завжди до когось звернутися, спробувати домогтися справедливості. А на «червоних» звертатися нема до кого. Тільки до правозахисників і пресі», — уточнив він.

При цьому уповноважений з прав людини у Володимирській області Людмила Романова заявила, що на протиправні дії співробітників в ІК-2 надходило найменшу кількість скарг.

А ось який відбував там покарання націоналіст Дмитро Дьомушкін впевнений, що Навального чекають «жорсткі умови».

«У цьому місці заборонять розмовляти. Ніжки разом, голова опущена вниз, руки за спиною. Почухати ніс тільки з дозволу адміністрації », — сказав він.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...