Знайдено ефективні ліки проти раку останньої стадії

Вчені Інституту імунотерапії раку при онкологічному центрі імені Джона Хопкінса в США повідомили про успішні випробування препарату ніволумаба (анти-PD-1).

Він допоможе в боротьбі проти меланоми, що не піддається лікуванню, нирково-клітинного раку або недрібноклітинного раку легенів, повідомляється в прес-релізі на MedicalXpress.

У дослідженні взяли участь 270 осіб. Згідно з результатами багаторічного випробування ніволумаба, п’ятирічні показники виживаності для нового препарату виявилися вищими, ніж для інших видів терапії, доступних в 2008 році, включаючи хіміотерапію, біологічну терапію і інші методи лікування.

При звичайній терапії пацієнтів з раком шкіри четвертої стадії п’ятирічне виживання склала п’ять відсотків, а з недрібноклітинним раком легенів — шість відсотків. Ніволумаб сприяв 34,2-% виживання для меланоми, 27,7-% для нирково-клітинного раку і 15,6-% для раку легенів.

Ніволумаб блокує активність молекули PD-1, яка є імунної контрольної точкою, яка стримує клітини, що атакують ракову пухлину.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...