Всі лікарні отримали доступ до системи eHealth

В Україні з 1 листопада до електронної системи охорони здоров’я eHealth (електронне здоров’я) можуть підключатися медичні установи, в яких працюють профільні лікарі, такі як отоларинголог, хірург, невропатолог, офтальмолог та інші.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифровий трансформації України.

«Це перший крок до того, щоб згодом кожен українець міг вільно вибрати не тільки сімейного лікаря, а й будь-якого профільного спеціаліста в своєму місті за направленням», — йдеться в повідомленні.

Так, за даними відомства, понад 1400 установ з надання первинної медичної допомоги вже зареєстровані в eHealth. Декларацію про вибір лікаря в ці заклади подали понад 28 млн пацієнтів, яких обслуговують понад 25 тис. Сімейних лікарів, педіатрів і терапевтів.

Також вже приєдналися до системи eHealth тисячу сто тридцять дві аптеки і 7 тисяч місць продажу ліків, в яких діє урядова програма «Доступні ліки».

«Тому всі кроки на шляху трансформації системи охорони здоров’я здійснюються через застосування електронних інструментів. Програма медичних гарантій запрацює в повному обсязі вже в 2020 році», — резюмується повідомлення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...