ВООЗ про боротьбу з COVID-19: занадто багато країн пішли невірним шляхом

Глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебрейесус назвав чотири сценарії, за якими діяли держави світу.

За його словами, перші два сценарії показали ефективність в боротьбі з епідемією. Він зазначив держави Південно-Східної Азії, Тихоокеанського регіону, Карибського басейну і Африки, пише РБК.

«Лідери цих країн взяли контроль над ситуацією в свої руки і налагодили ефективну комунікацію з населенням щодо заходів, які повинні бути прийняті», — заявив глава ВООЗ.

Другий сценарій — європейський, в цьому випадку «мали місце масштабні спалахи, які були взяті під контроль завдяки сильному керівництву і населенню, дотримується основних заходів щодо запобігання поширення вірусу».

У разі третього варіанту країни спочатку вводили обмежувальні заходи, а потім послаблювали їх, що призвело до нових спалахів інфекції.

«У кількох державах по всьому світу ми бачимо небезпечне збільшення числа випадків COVID-19», — заявив Гебрейесус.

По четвертому сценарієм пішли країни, де спостерігається різке зростання числа інфікованих.

«Це відбувається в Америках, Південної Азії та кількох країнах Африки. Епіцентром COVID-19 залишаються Америки, де зареєстровано понад 50% всіх випадків», — зазначив глава ВООЗ.

За його словами, «дуже багато країн пішли в невірному напрямі». Конкретні держави він при цьому не назвав, однак зазначив, що є успішні стратегії і вже перевірені способи ефективно протистояти поширенню коронавирусной інфекції.

За даними Університету Джонса Хопкінса на ранок 14 липня, число тих, що заразилися в світі виросло до 13 103 290 осіб (померло 573 042).

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...