ВООЗ має намір запросити мільярд доларів на боротьбу з вірусом SARS-CoV-2

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) має намір звернутися до світової спільноти з проханням виділити $ 1 млрд для фінансування заходів по боротьбі з поширенням нового коронавірусу до кінця 2020 року.

Про це в четвер з посиланням на кілька джерел повідомило агентство Reuters. Раніше глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус привітав активний відгук світової спільноти на заклик надати фінансову підтримку виконання плану противірусних заходів ВООЗ. Він повідомив, що до початку квітня замість $ 675 млн, необхідних на боротьбу з коронавірусів, було зібрано $ 677 млн.

Разом з тим Тедрос, виступаючи на дипломатичному брифінгу в Женеві, підкреслив, що «в найближчі тижні і місяці ВООЗ і її партнерам буде потрібно набагато більша підтримка «. «І ми розраховуємо на її продовження з боку урядів, приватного сектора і світової спільноти», — додав він.

За даними джерела Reuters, запитана ВООЗ сума складе приблизно $ 1 млрд. Однак, за твердженням іншого джерела, сума може бути «більше одного мільярда доларів, можливо, кілька мільярдів». Коментар ВООЗ з цього питання поки отримати не вдалося.

Раніше президент США Дональд Трамп повідомив, що у Вашингтоні розглядають можливість припинення внесків до бюджету ВООЗ. Крім іншого, він заявив, що всі заходи, прийняті організацією в рамках боротьби з коронавірусів, були невірними. Крім того, Трамп висловив думку, що ВООЗ «завжди на боці Китаю».

Потім держсекретар США Майкл Помпео заявив, що Сполучені Штати мають намір провести переоцінку фінансування, що виділяється ВООЗ.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...