Влада пояснила спалах нового вірусу nCoV в Італії

Спалах коронавірусу в Італії пов’язана з великим числом людей похилого віку в країні, вважає міністр соціальних справ і охорони здоров’я Франції Олів’є Веран.

«Така ситуація пов’язана з тим, що демографічно країна має свої особливості: там велике число осіб похилого віку, часто живуть ізольовано від усіх», — сказав Веран в ефірі радіостанції France Info.

За словами міністра, рішення італійської влади про заборону для громадян переміщатися по країні, закриття шкіл, університетів, музеїв і розважальних закладів пов’язане з тим, що через велику кількість хворих відбулося блокування системи охорони здоров’я.

Веран зазначив, що подібні рішення не підійдуть для Франції. За його словами, якщо у Франції доведеться ізолювати людей в місцях їх проживання, це призведе до того, що лікарні не зможуть нормально працювати, буде паралізована міська система охорони здоров’я, через брак 30-40% медичного персоналу.

«Ми постаралися зробити так, щоб вірус якомога пізніше з’явився на французькій території, і тепер ми намагаємося домогтися, щоб ця епідемія була якомога коротшою і найменшою за своїми масштабами», — заявив міністр.

У світі на коронавірус заразилися майже 114 тисяч осіб. Жертвами вірусу стали 4 014 осіб, а вилікувалися більше 63 тисячі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...