Виявлені нові факти штучного походження нового вірусу COVID-19

Дослідники коронавірусу повідомили про нові подробиці, які можуть бути доказами його штучного походження.

За їхніми даними, не так давно в США був введений тимчасовий мораторій на дослідження щодо посилення функцій патогенів. Але дослідження продовжилися, в тому числі дано дозвіл на вивчення вірусу грипу, MERS і SARS, а методи створення штучного коронавірусу схвалені комітетом США з досліджень подвійного призначення.

ЗМІ заявляють, що в експерименті брали участь вчені з лабораторії Уханьского інституту вірусології. При цьому останньому в 2015 році присвоїли найвищий рівень небезпеки.

Тоді ж журнал Nature Medicine оприлюднив документ, підписаний 15 вченими, про ризиковані експерименти зі створення гібридної версії коронавірусу. Експерти заявили, що групою людей був створений штучний патоген, який перевірявся на кажанів і клітинах епітелію легенів людини. Автори вірусу вивчали можливості захворювання, які з’являються з-за SARS-подібних вірусів. Видання вважає, що це робилося, щоб уникнути ризиків при повторній появі патогену.

Раніше лікарі розповіли, що у пацієнтів, які перехворіли на коронавірус, виробляється імунітет. В результаті досліджень з’ясувалося, що у людей, що перехворілих COVID-19 в крові виробляються імуноглобуліни M і G. Вони захищають організм від повторного зараження.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...