Вчені зробили неприємне відкриття про імунітет до COVID-19

Імунітет до коронавірусу у людей, які перенесли захворювання, різко знижується всього за три місяці.

Про це повідомляє The Guardian з посиланням на дослідження вчених з Королівського коледжу Лондона.
За словами фахівців, найбільший вміст антитіл до вірусу фіксується у пацієнтів через три тижні після появи перших симптомів. Вчені відзначають, що у 60 відсотків на цьому проміжку реєструється дуже високий рівень імунітету до коронавірусу. Однак через три місяці сильний імунітет до інфекції зберігається всього у 17 відсотків пацієнтів.

Дослідники також розповіли, що за три місяці кількість антитіл в крові падала до незначних значень, а у деяких зовсім не змогли зафіксувати наявність імунітету. Автор дослідження Кеті Дорес вважає, що спростування теорії про тривалому імунітет до коронавірус може мати значний вплив на процес вакцинації в різних країнах.

Раніше вчені з Інституту вірусології Ухань виявили, що у тих пацієнтів, які перехворілих на коронавірус, з’явилися тривалі збої імунітету. Медики провели дослідження впливу коронавірусу на лімфоцити — клітини крові, які відповідають за імунітет. Так, з’ясувалося, що лімфопенія (тимчасове або стійке зниження рівня лімфоцитів в крові) є типовим симптомом у пацієнтів з COVID-19.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...