Вчені заявили, що нові симптоми вірусу nCoV нагадують відоме захворювання

Вчені з Сінгапуру оголосили про те, що в ході дослідження ними виявлені нові симптоми коронавірусного захворювання COVID-19.

Про це повідомляє The Straits Times. За словами медиків, ці симптоми створюють помилкову картину про наявність у пацієнта лихоманки денге. Вчені розповіли і то, як виглядають нові симптоми. Так, у пацієнта, зараженого коронавірусом, може з’явитися різні висипи і піднятися температура. При цьому будуть відсутні характерні для COVID-19 симптоми.

Отримані дані свідчать, що навіть аналізи можуть іноді показувати помилкові позитивні результати на лихоманку денге. Тому експерти закликали медиків всерйоз підходити до проведення діагностики на коронавірус.

«Неправильне лікування може загрожувати як зараженому, так і оточуючим», — заявили лікарі.

Нагадаємо, що до основних симптомів коронавірусу відносять підвищену температуру, стомлюваність і кашель з невеликою мокротою.

За даними проекту університету Джонса Хопкінса, в світі зареєстровано більше 113 000 випадків зараження коронавірусом, більше 80 700 з них — в Китаї. Жертвами інфекції по всьому світу стали 4 024 людини, більше: 64 000 вилікувалися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...