Вчені з Італії розкрили правду про коронавірус

Італійські дослідники вивчили дані про смертність від коронавірусу в Ломбардії, регіоні, який сильніше інших постраждав від епідемії. Підсумки дослідження опублікував портал medRxiv.


Відзначається, що вчені Джанлука Рінальді і Маттеo Парадіз не стали використовувати офіційну статистику, так як, на їхню думку, вона могла бути невірною. Замість цього вони вивчили дані про тестування на SARS-CoV-2 в 10 населених пунктах із сумарним населенням близько 50 тис. осіб.

Потім дослідники вивчили показники смертності за 40 днів з 21 лютого, коли в регіоні були закриті кордони, а в досліджених населених пунктах ввели карантин. Дані за поточний рік Рінальді і Парадіз порівняли з аналогічними показниками за попередні п’ять років.

З’ясувалося, що з 21 лютого по 4 квітня 2020 року на дослідженої території померла 341 особа, що приблизно уп’ятеро більше, ніж в середньому за попередні роки. При цьому на початку квітня смертність практично не відрізнялася від звичних значень, що підтверджує ефективність карантинних заходів для боротьби з епідемією.

Поширення SARS-CoV-2, що викликає захворювання COVID-19, почалося в кінці грудня минулого року. Осередком інфекції стало китайське місто Ухань.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...