Вакцину від COVID-19 успішно протестували на тваринах в Туреччині

Найближчим часом випробування проведуть на добровольцях, а поки в якості профілактики турецька влада безкоштовно видаватиме громадянам по п’ять медичних масок на тиждень.

Вакцину від коронавірусу успішно випробували на тваринах в Туреччині, про це повідомив професор медичного факультету Університету Хаджеттепе в Анкарі Атеш Кара в своєму Twitter.

«Хороша новина! За допомогою мікроголки на невеликій ділянці вакцина, яка вводила частина коронавірусу в клітку і націлена на вироблення захисних антитіл, сформувала відповідь антитіл у тварин. Тепер ця відповідь захистить її від хвороб», — написав він. За словами фахівця, тепер можна перевіряти, чи зможе ця вакцина захистити людину від COVID-19.

А поки випробування на добровольцях не почалися, турецька влада ухвалили рішення в якості профілактики вірусу безкоштовно видавати громадянам по п’ять медичних масок на тиждень. Їх будуть пересилати поштою.

Президент Туреччини Тайіп Ердоган розпорядився заборонити виходити на вулицю людям молодше 20 і старше 65 років, а також зобов’язав громадян носити маски в громадських місцях.

«За розпорядженням президента громадянам у віці від 20 від 65 років будуть лунати маски. Кожному громадянину Туреччини, який заповнить відповідну форму на сайті, будуть доставлятися поштою п’ять масок в тиждень», — заявив голова управління зі зв’язків адміністрації президента країни Фахреттін Алтун.

Які це будуть маски — одноразові або для багаторазового використання — не повідомляється.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...