В Україні встановлено новий антирекорд по захворюваності на COVID-19

В Україні за добу виявлено рекордні 994 випадки захворювання COVID-19, при цьому 16 осіб померли.

Про це повідомляється на сайті з моніторингу ситуації з коронавірусом Ради національної безпеки і оборони (РНБО) країни у четвер, 25 червня. Відзначається, що найбільше нових випадків зафіксовано у Львівській (204), Одеській (95), Закарпатській (85), Рівненській (84) областях та Києві (85).

Всього ж в країні виявлено 40 008 випадків захворювання коронавірусом, померли від інфекції 1067 пацієнтів, а вилікувалися — 17 758.

Уряд України від 12 березня ввів в країні загальнонаціональний карантин через коронавірус терміном на місяць, пізніше він був продовжений до 31 липня.

На початку квітня в країні посилили карантинні заходи. Громадян зобов’язали носити засоби індивідуального захисту і при виході з будинку мати при собі документи, що підтверджують особу.

З 11 травня обмежувальні заходи були ослаблені. В країні почали роботу магазини непродовольчих товарів, літні майданчики ресторанів і кафе, знято заборону на прогулянки в парках. Тоді ж головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко не виключив, що введений на Україні в рамках боротьби з коронавірусом масковий режим можуть продовжити до кінця року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...