В Україні число госпіталізацій через COVID-19 виросло в два рази

Число госпіталізацій пацієнтів з коронавірусом за місяць зросла майже в два рази — з 749 випадків на тиждень до 1,4 тисячі випадків.

Про це заявив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов, передає «Інтерфакс-Україна».

«Хочу нагадати, що госпіталізують виключно тих людей, які перебувають в стані середньої тяжкості або важкому перебігу хвороби», — сказав він.

Степанов зазначив, що також в країні фіксується стрімкий ріст реєстрації пацієнтів з діагностованою пневмонією: «Якщо з 18 по 24 травня було 2,5 тисячі пневмоній, то на попередньому тижні цей показник склав 4,7 тисячі».

На Україні станом на ранок вівторка, 30 червня, виявлено 706 нових випадків інфікування коронавірусів, 12 пацієнтів померли, 88 одужали. Зараз в країні коронавірус в активній формі виявлено більш ніж у 24 тисяч осіб.

27 червня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що через «погрози розвитку епідемії в гіперболічному масштабі» в окремих містах і регіонах країни можуть знову зупинити роботу метро та іншого громадського транспорту.

Уряд України до 31 липня продовжив дію адаптивного карантину. Жорсткість або ослаблення обмежень залежить від епідеміологічної ситуації в конкретному регіоні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...