В Індії число випадків COVID-19 перевищило 7,1 мільйона

Число виявлених випадків В Індії число випадків COVID-19 перевищило 7,1 мільйона в Індії зросла за добу більш ніж на 66,7 тисячі, загальне число хворих перевищило 7,12 мільйона чоловік, випливає з даних міністерства охорони здоров’я і сімейного добробуту Індії.


Індія знаходиться на другому місці в світі за кількістю хворих коронавірусів. Найбільше хворих в США, де коронавірус виявлений у 7,76 мільйона чоловік.

Як зазначає міністерство охорони здоров’я, за підсумками проведених за добу понад 994 тисяч тестів медики виявили понад 71 тисячі осіб, які перемогли хворобу. Загальна кількість видужали від коронавірусу, за останніми даними, перевищила 6,1 мільйона чоловік.
Лікування в лікарнях проходять більш 861 тисячі чоловік. За минулу добу це число зменшилось на 5,6 тисячі осіб. Число померлих перевищило 109 тисяч, за добу від хвороби померли 816 осіб.

Разом з тим, результати другого серологічного дослідження, проведеного Радою медичних досліджень Індії, показують, що поширеність вірусу може бути набагато ширше. За даними дослідження, в Індії, чиє населення перевищує 1,3 мільярда осіб, впливу коронавірусу зазнали 7,1% людей у ​​віці 18 років і старше. Дослідження проходило з 17 серпня по 22 вересня, і в ньому взяли участь 29 тисяч осіб.

Всесвітня організація охорони здоров’я 11 березня оголосила спалах нової коронавирусной інфекції COVID-19 пандемією.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...