В Білорусі вже більше хворих на COVID-19, аніж в Україні

Поточна кількість виявлених випадків коронавірусу на мільйон жителів в Білорусі перевищує значення ряду інших країн Європи, в тому числі — всіх сусідніх республік.

У Білорусі було виявлено 6,723 випадки коронавірусу, в тому числі 74 смерті пацієнтів з COVID-19. У той же час у багатомільйонній Україні зафіксовано 6,592 випадки захворювання.

На порталі Worldometers постійно оновлюється таблиця, серед значень якої — і кількість виявлених випадків на мільйон населення. За цим показником Білорусь випереджає в два рази загальносвітовий рівень: 618 проти 318.

У республіці число виявлених випадків на мільйон населення вище, ніж у багатьох країнах Європи, в тому числі в Росії, Україні, Литві, Латвії, Польщі, Угорщині та Греції.

Втім, судити про динаміку або ситуації тільки виходячи з цих даних не можна: у багатьох країнах просто немає достатнього тестування населення, через що кількість зареєстрованих випадків коронавірусу дуже мало. Серед країн з невисоким показником тестованих на мільйон населення в тому числі густонаселені держави — Індія, Пакистан і Бразилія.

Крім того, дуже невелика кількість тестів було проведено в країнах Африки — фахівці досі не знають, скільки на континенті дійсно може бути випадків зараження.

У Білорусі проведено вже 10 853 тестів на мільйон населення. За цим показником республіка випереджає, в тому числі, Фінляндію, Нідерланди і Великобританію.

Останні дні кількість інфікованих коронавірусом в Білорусі збільшується на 400-500 осіб щодня. Як припускають у МОЗ, така ситуація триватиме ще кілька тижнів. При цьому у більшої частини пацієнтів немає клінічних проявів захворювання, а число критичних випадків також невелике.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...