Український препарат протефлазид підходить для лікування від нового вірусу nCoV

Екс-глава українського Центру грипу, доктор медичних наук Олександр Гриневич заявив, що розроблений українською компанією препарат протефлазид підходить для лікування коронавірусу.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посиланням на закриту сторінку вченого в Facebook. За словами Гриневича, спочатку українські вірусологи виявили ефективність препарату за допомогою комп’ютерної моделі.

«Хочу повідомити вам добру новину (стосується доказової медицини). Використавши комп’ютерну модель коронавірусу, створену китайськими фахівцями, мої колеги (в лютому 2020 року), використовуючи метод докінгу, показали, що діюча речовина протефлазид блокує важливий фермент коронавірусу, що може гальмувати розмноження вірусу», — заявив він.

Потім на початку березня вчені використовували доступний в Україні штам коронавірусу і переконалися, що протефлазид бореться з ним.Препарат може призначити тільки лікар, придбати його можна виключно за рецептом.

У МОЗ Таїланду повідомляли про успішне лікуванні 71-річної пацієнтки за допомогою комбінації протигрипозних препаратів осельтамівір з лопінавіром і ритонавіром.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...