У Житомирській ОДА розповіли про першу померлу від коронавірусу

Стало відомо,  що жінка з Радомишля Житомирської області померла від коронавірусу COVID-19.

Вранці 13 березня її стан різко погіршився, у неї було порушення дихальної функції та насичення киснем крові. Про це під час брифінгу розповів начальник управління охорони здоров’я Житомирської обласної державної адміністрації Микола Суслик, передає nv.ua.

Так, за його словами, хвора провела десять годин на апараті дихальної підтримки, через погіршення стану її перевели на штучну вентиляцію легень.

«Якщо ми вчора говорили, що загальний стан хворої був середньої тяжкості, то о 5 годині ранку стан хворої різко погіршився. Було порушення дихальної функції, зменшення насичення киснем крові. Ми відреагували абсолютно миттєво, направили фахівців обласного рівня, аби на місці вирішити подальшу тактику і лікування хворої», — сказав Суслик.

Попри медикаментозну терапію для підвищення тиску, жінка померла. Смерть констатували о 14.50.

В Україні — у Чернівецькій та Житомирській областях — зареєстровано три випадки зараження коронавірусом COVID-19, один з них — летальний. Через пандемію Україна закриває кордон для іноземних громадян. З 12 березня у всій країні введено карантин на три тижні, який передбачає закриття дитячих садочків, шкіл та університетів, а також скасування розважальних масових заходів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...