У ВООЗ розповіли, коли з’явиться вакцина від вірусу SARS-CoV-2

Вакцина від коронавірусу буде готова не раніше ніж через рік. Про це заявила представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в Росії Меліта Вуйнович 26 березня.

Вона підтвердила, що робота над створенням вакцини ведеться фахівцями в багатьох країнах, проте даний процес є тривалим і трудомістким.

«Цей процес багатостадійний і тривалий, який включає не тільки синтез самого препарату, але і ретельні клінічні випробування. <…> Таким чином, мови про виробництво поки не йде », — сказала вона.

Коли захворюваність COVID-19 піде на спад, залежить від прийнятих владою заходів і підтримки їх населенням, підкреслила вона.

Російські фахівці вже розробили шість вакцин від інфекції, зараз проводяться їх випробування. Зокрема, державний науковий центр вірусології та біотехнології «Вектор» вже тестує прототипи на лабораторних тваринах. Імовірно, впровадити препарат вийде в IV кварталі поточного року.

Розробка вакцини від Федерального медико-біологічного агентства вже пройшла першу фазу. Решта випробування повинні завершитися до червня, а отримання фінального варіанту препарату займе 11 місяців.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...