У США сертифікували 45-хвилинний тест на новий вірус nCoV

Американська компанія Cepheid отримала дозвіл Управління з питань якості продовольства і медикаментів США на застосування тесту на зараження новим коронавірусів, що дозволяє дізнатися результат протягом 45 хвилин.

Про це йдеться в заяві, поширеній в суботу прес-службою фірми. Як випливає з документа, тест був сертифікований «в екстреному порядку». Для його проведення необхідна наявність випускається Cepheid автоматизованого аналізатора GeneXpert. У компанії запевнили, що медикам для застосування тестів не потрібно «проходити спеціальне навчання». «Поставки тестів почнуться на наступному тижні», — йдеться в документі.

Згідно з наведеними Cepheid даними, в лікарнях на території США є близько 5 тис. аналізаторів GeneXpert, всього в світі їх понад 23 тис. Велика частина застосовуваних в США тестів на коронавірус дозволяють дізнатися результат протягом періоду від одних до чотирьох діб.

За інформацією університету Джонса Хопкінса, який проводить підрахунки на основі даних федеральних і місцевих властей, в США було зафіксовано понад 24 тис. випадків зараження новим коронавірусом. Померли не менше 285 осіб.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...