У Сінгапурі почалися клінічні випробування вакцини від COVID-19

До клінічних випробувань вакцини від коронавірусної інфекції, що отримала назву Lunar-Cov19, приступили в Сінгапурі.

В експерименті будуть задіяні 100 чоловік у віці від 21 до 55 років. В ході першого етапу, який триватиме до кінця жовтня, вчені мають оцінити потенційну токсичність препарату, а також з’ясувати, яким чином він буде виводитися з організму.

Особливістю вакцини Lunar-Cov19 є зміст в препараті тільки фрагментів генетичного матеріалу вірусу, а не його всього цілком. Потрапляючи в організм людини, ці елементи змушують клітину виробляти захисний білок проти SARS-CoV-2.

Раніше президент США Дональд Трамп на брифінгу в Білому домі заявив, що три американські вакцини проти коронавируса вже знаходяться на останньому етапі клінічних досліджень і можуть дати відмінні результати.

11 серпня президент Росії Володимир Путін заявив про реєстрацію в Росії першої вакцини від коронавірусу. Препарат розробив Центр ім. М. Гамалії, він отримав назву «Супутник V» за аналогією з запуском першого штучного супутника Землі в 1957 році.

Першими одержувачами вакцини Центру імені Гамалії стануть медпрацівники і літні люди. Ефективність препарату оцінять за результатами формування популяційного імунітету.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...