У Південній Кореї 13 людей померли після обов’язкової вакцинації від грипу

Міністерство охорони здоров’я і соціального забезпечення Південної Кореї повідомило про 13 випадки смерті в країні після обов’язкових щеплень від грипу.

Цю інформацію відомство поширило в четвер, 22 жовтня. Перший летальний випадок стався 16 жовтня в місті Інчхон, дe незабаром після вакцинації помер школяр. Потім аналогічні випадки відбулися в Сеулі, провінції Кенгідо і інших регіонах. Більшість померлих — люди літнього віку.

За даними медиків, щонайменше в шести випадках розслідування не виявило прямий зв’язок між вакцинацією і смертю людей. Перевірка на ймовірність анафілактичного шоку, який є одним з найбільш поширених побічних ефектів, також показала негативний результат. При цьому в вакцинах не виявлено токсичних речовин

У зв’язку з цим в міністерстві охорони здоров’я країни вважають, що немає причин для припинення вакцинації від грипу, яка є обов’язковою в цьому році на тлі пандемії COVID-19.

Раніше влада з’ясувала, що близько 5 млн доз вакцин від грипу в Південній Кореї могли зіпсуватися через неправильне зберігання, однак порахували, що це не вплинуло на їх якість і ефективність.

Раніше повідомлялося, що доброволець, який бере участь у випробуваннях вакцини від коронавируса британської компанії AstraZeneca, помер в Бразилії.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...
Loading...