У Нідерландах 107-річна пацієнтка вилікувалася від нового вірусу

Мешканка Нідерландів на ім’я Корнелія Рас 17 березня відзначила своє 107-річчя, а на наступний день її самопочуття раптом різко погіршився.

Спочатку у Корнелії піднялася температура, а потім її став мучити задушливий кашель. Досить швидко з’ясувалося одне вельми неприємна обставина — подібні невтішні симптоми стали спостерігатися і у інших мешканців будинку для літніх, розташованого на острові Гурі-Оверфлакк.

Всіх людей похилого віку об’єднував один цікавий факт — в середині березня вони відвідали церковну службу. Аналіз на грізну інфекцію дав позитивний результат — у Корнелії і ще сорока літніх чоловіків і жінок виявили коронавірус SARS-CoV-2.

Цікаво, що жінка не стала панікувати, коли дізналася про серйозність свого захворювання, яке вона перенесла досить стійко. Уже через два тижні лікарі визнали довгожительку повністю здоровою. Відзначимо, що інші вікові пацієнти хворіли набагато важче своєї 107-річної приятельки, а 12 осіб в результаті померли від COVID-19, повідомляє сайт NLTimes.nl.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...