У МОЗ розповіли, як працюватиме карантин у серпні

Голова Міністерства охорони здоров’я Максим Степанов розповів, як працюватиме карантин з 1 серпня. Він нагадав про розділення країни на чотири епідеміологічні зони: зелену, жовту, помаранчеву і червону.

Про це він сказав під час брифінгу, пишуть фінанси.

“Ми змінили правила карантину, починаючи з 1 серпня. Ми зробили поділ на чотири зони… У кожній з цих зон будуть різні обмеження. Найбільш м’які обмеження стосуватимуться зеленої зони”, – сказав міністр.

Він зазначив, що в зеленій зоні обов’язковим є виконання всіх правил карантину, встановлених в країні – масочний режим, соціальна дистанція, використання антисептика.

“Про масові заходи – не більше однієї людини на 5 квадратних метрів. Також обмеження щодо відвідування кінотеатрів або театрів, тобто зали повинні заповнитися не більше, ніж на 50%. Що стосується пересування громадським транспортом, то воно може відбуватися в кількості місць, визначених у технічних характеристиках того чи іншого транспортного засобу “, – сказав Степанов.

Голова МОЗ розповів і про перетин кордонів між зеленою і червоною зоною.

“У червоній зоні буде обмежено рух транспорту – міського, міжміського. Будуть встановлені відповідні пости на перетині із зеленої в червону зону. Ми зараз робимо це на рівні територіально-адміністративних одиниць – це або місто, або район”, – зазначив міністр.

Він запевнив, що МОЗ вже має чіткі критерії, як будуть визначатися зони.

“Там чотири критерії, якщо один з цих критеріїв перевищено п’ять днів поспіль, тільки в такому разі буде зроблений перехід від більш м’якої зони до більш суворої зони. Вся ця інформація буде розміщена на ресурсах МОЗ, будуть відповідно держборди, де ви зможете подивитися в розрізі кожної області, хто до якої зони відноситься залежно від епідситуації”, – додав Степанов.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...