У людей, що перехворіли на COVID-19, виявили проблеми зі слухом

Вчені з Університету Манчестера виявили проблеми зі слухом у перехворілих коронавірусів. Їх дослідження опубліковане в науково виданні American Journal of Otolaryngology.

Експерти відстежували стан 121 пацієнта з коронавірусом, 16 з яких заявили про погіршення слуху. Проблеми у них з’явилися через два місяці після виписки з лікарні.

Дослідники підкреслили, що інші віруси, такі як кір, епідемічний паротит і менінгіт також можуть стати причинами погіршення слуху. Відзначається, що це може бути пов’язано зі слуховий невропатією, при якій порушується передача сигналів по слуховому нерву в мозок.

Однак вчені вважають, що на слухову систему заражених коронавірусів пацієнтів могли також вплинути стрес і приємним проти інфекції препарати.

Раніше доктор Емілі Холмс зі шведського Уппсальского університету попередила, що пандемія коронавируса має вплив на психічне здоров’я людей. За словами медика, психічному впливу в умовах пандемії особливо сильно схильні до похилого віку і діти — а так як тіло і психіка пов’язані між собою, медикам необхідно працювати над новими формами лікування, які враховують цей факт.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...