У Казахстані синдром Кавасакі виявили у 14 дітей з коронавірусом

У міністерстві охорони здоров’я Казахстану спростували чутки про нібито масову реєстрацію синдрому Кавасакі серед дітей, які перехворіли коронавірусом. Там заявили, що цей синдром виявлено тільки у 14 дітей з COVID-19.

«Інформація про масове захворювання дітей Кавасакі не відповідає дійсності», – йдеться в повідомленні медіа-центру Міністерства охорони здоров’я.

У відомстві пояснили, що в даний час в багатьох країнах світу, в тому числі в Казахстані, серед дітей, хворих легкої або безсимптомною формою коронавірусної інфекції, реєструється баготосистемний запальний синдром (синдром Кавасакі).

«Однак це захворювання носить поодинокі випадки і не всі діти, які перенесли КВІ, обов’язково перехворіють на цей синдром», — наголошується в повідомленні.

У МОЗ зазначили, що згідно з офіційною статистикою, з 13 березня по 19 серпня в Казахстані зареєстровано 2 357 дітей у віці від 0 до 18 років, хворих на коронавірус.

«При цьому, багатошаровий запальний синдром зареєстрований у 14 дітей. Таким чином, захворюваність становить менше 0,6%. Серед них — п’ять дітей в місті Нур-Султан, троє вже виписані з повним одужанням додому, по двоє дітей — в Карагандинській , Акмолинської і Актюбінської областях, по одній дитині — в містах Алмати, Туркестан і Атирауської області «, — йдеться в інформації.

У МОЗ зазначили, що всі хворі діти перебувають під наглядом головних фахівців міністерства. Для їх лікування виділені спеціальні ліжка, діти забезпечені всіма необхідними лікарськими препаратами.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , , , , , , , ,

Загрузка...
Loading...