У Хорватії через новий вірус nCoV оголосили епідемію

Міністр охорони здоров’я Хорватії Віллі Берош прийняв рішення про оголошення в країні епідемії в зв’язку з поширенням коронавірусу нового типу, незважаючи на те, що кількість хворих в республіці поки не перевищила 10 осіб.

Про це повідомляє державне інформаційне агентство HINA. Як зазначають ЗМІ, даний крок міністра є адміністративним заходом, спрямованої на поліпшення системи реагування в складних епідеміологічних умовах.

«Ця адміністративна міра дозволяє ефективніше управляти системою охорони здоров’я в подібній кризовій ситуації», — уточнив Берош.

За словами помічника глави МОЗ Даміра Трута, на даному етапі поки не виявлено нових осіб, що заразилися коронавірусом.

«У Хорватії до сих пір зареєстровано десять хворих коронавірусів: три — в Загребі, п’ять — в Рієці і два — в Вараждін», — нагадав він.

Як в свою чергу зазначила директор інфекційної клініки в Загребі Алемка Маркотіч, люди, які заразилися, знаходяться в ізольованих боксах лікарні, проходять лікування, а їх стан нормальний і стабільний.

Національний штаб цивільного захисту в зв’язку з поширенням захворювання рекомендував населенню виключити поїздки за кордон, особливо в країни, де поширення інфекції особливо масштабно. Перший випадок зараження коронавірусів нового типу в Хорватії був підтверджений 25 лютого.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...