У Броварах госпіталізували жінку з підозрою на COVID-19

До інфекційного відділення Броварської багатопрофільної клінічної лікарні було госпіталізовано жінку з підозрою на коронавірусну інфекцію.

Про це написав мер міста Ігор Сапожко у фейсбук.

Пацієнтка самостійно звернулась безпосередньо до приймального відділення лікарні через наявність основних симптомів вірусної інфекції COVID-19. Днями жінка повернулась з Іспанії.

Наразі взято всі необхідні зразки для проведення лабораторного дослідження на інфікованість коронавірусом та направлено в спеціальну лабораторію в Києві. Стан жінки стабільний, вона перебуває під наглядом лікарів.

Як розповів «Трибуні» головний лікар Броварської багатопрофільної клінічної лікарні Валентин Багнюк, чоловік і жінка прилетіли з Барселони в Іспанії, після чого звернулися до сімейного лікаря. В обох температура: у жінки висока, у чоловіка – незначне підвищення. Зі слів керівника ББКЛ, сімейна лікарка викликала швидку. Але вона не приїхала, аргументуючи відсутністю костюмів захисту. Тож подружжя поїхало до лікарні самостійно, де жінку шпиталізували. Зразки відправили до вірусологічної лабораторії в Києві. Чоловік від госпіталізації і від відбирання проб відмовився.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...