Трамп поділився подробицями свого самопочуття під час хвороби COVID-19

Президент США Дональд Трамп поділився подробицями про своє самопочуття під час хвороби, викликаної коронавірусом. Про це він заявив в ефірі Fox News.


За словами глави держави, в цей час він відчував себе не так, як повинен відчувати президент США. «Це більше слабкість, ніж щось ще. Я був втомленим, що не відчував такого вже рівня енергії», — зізнався він.

Американський лідер додав, що йому робили томографію, так як були підозри на запалення в легені, однак вони не підтвердилися. «Спочатку я думав, що там було якесь згущення, але в кінцевому рахунку тест був хороший», — підкреслив Трамп.

Глава Білого дому підсумував, що в даний час не приймає ніяких ліків — останній препарат він прийняв ще вчора.

Раніше американський лідер заявив, що швидко одужати після зараження COVID-19 йому допоміг в першу чергу експериментальний препарат з антитіл. За його словами, ліки «Регенерон» «знищили вірус». Трамп додав, що лікарі говорили йому, що у нього може розвинутися важка форма коронавірусу і що він може не одужати.

Про зараження Трампа коронавірусів стало відомо вранці 2 жовтня. У його дружини Меланії Трамп тест також виявив коронавірус. Через кілька днів у президента знайшли антитіла до інфекції.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...