Світ повинен готуватися до другої та третьої хвилі Covid-19, попереджає ВООЗ

Країни в усьому світі повинні бути готові до «другої чи третьої хвилі» коронавірусу до появи вакцини, попередила Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ).

Європа залишається не вдоволеною від пандемії, незважаючи на позитивні ознаки. і вона перейшла свій пік, — передає Independent. 

» Covid-19 не скоро піде», — сказав д-р Ганс Клюге, голова ВООЗ в Європі.

Це відбувається після того, як Оксфордський університет оголосив, що співпрацює з фармацевтичним гігантом AstraZeneca для розробки, виробництва та широкомасштабного розповсюдження кандидата на вакцину Covid-19, який зараз випробовується у Великобританії.

Виступаючи під час брифінгу ВООЗ щодо Європи, д-р Клюге зазначив: «Одне з речей, які ми дуже чітко бачили в різних країнах, — це швидкість, з якою навіть найкращі системи охорони здоров’я можуть бути зруйновані».

«Отже, найбільшим уроком на цьому етапі було б те, що здоров’я справді заслуговує на те, щоб бути на вершині політичного порядку денного.

«Здоров’я — це рушій економіки — те, що ми бачимо зараз, це те, що без здоров’я немає економіки. Без здоров’я немає національної безпеки.

«Коли ми вийдемо з пандемії об’єднаними зусиллями, це урок, який ніколи не слід забувати».

Велика Британія залишається під суворими заходами, оскільки останні дані показують, що 26,771 людина померла в лікарнях, будинках догляду від Covid-19.

В інших країнах Європи  почали зменшувати обмеження, дозволяючи магазинам знову відкриватися та людям залишати свої домівки.

Д-р Клюге заявив, що для країн життєво важливо підготуватися до майбутніх спалахів після досягнення першого піку.

Він сказав: «Якщо перша хвиля минула, [ключове питання], що ми виграли час, щоб підготуватися до другої або третьої хвилі, особливо якщо немає вакцини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Загрузка...
Load...