США відмовилися співпрацювати з Москвою при розробці вакцини

Чиновники у Вашингтоні вважають, що Росія поспішила з реєстрацією вакцини. У Москві скепсис американців пояснюють загальним рівнем недовіри між двома країнами.

Американці відповіли відмовою на пропозицію російських представників займатися спільною розробкою вакцини від коронавируса. Співрозмовники CNN в Москві пояснили це загальним станом російсько-американських відносин.

«Між двома країнами існує недовіра. І ми думаємо, що саме цим пояснюється небажання американців приймати російські технології», — заявило джерело телекомпанії.

У свою чергу співрозмовники CNN в американській адміністрації пояснюють відмову від співпраці з Москвою тим, що вони просто не вірять в ефективність російської вакцини і вважають її неготовою до випробувань на людях.

Крім цього, співрозмовник телекомпанії в США вказав, що за його даними вакцина була випробувана не меншому числі добровольців, а тому неможливо поки стверджувати, наскільки вона буде ефективною після початку масових щеплень.

Колишній співробітник американської адміністрації також розповів CNN, що ні США, ні Всесвітня організація охорони здоров’я не розглядають російську вакцину серйозно, оскільки вона не пройшла всі обов’язкові стадії тестування. Реєстрацію вакцини в Росії він пояснив прагненням знизити громадський тиск на владу на тлі великого числа хворих.

Позицію президента Дональда Трампа в Вашингтоні не розкривають. Прес-секретар Білого дому Кейлі Макенані обмежилася заявою про те, що в четвер главу держави поінформували про російських розробках.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Loading...