Росія заявила про завершення фази випробувань вакцини від COVID-19

Міноборони Росії спільно з Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології ім. Гамалії успішно завершило фазу клінічних випробувань вакцини від коронавірусу за участю добровольців на базі Головного військового клінічного госпіталю імені академіка Н. Н. Бурденка. Про це в понеділок повідомили в Міноборони Росії.

«Вранці 20 липня друга група в складі 20 добровольців виписана з військового госпіталю. Перед випискою добровольці відповідно до протоколу дослідження пройшли підсумкове обстеження і здали контрольні аналізи крові. Наявні результати аналізів однозначно показують вироблення у всіх добровольців імунної відповіді в результаті вакцинації», — повідомили в російському військовому відомстві.

У Міноборони наголосили, що ніяких побічних ефектів, ускладнень або небажаних реакцій, скарг на стан здоров’я у добровольців не виявлено. «Для підтвердження досягнутого позитивного ефекту, безпеки і переносимості вакцини все добровольці на 42-у добу після першої вакцинації знову пройдуть контрольне обстеження», — додали у відомстві.

Отримані при випробуваннях дані будуть передані для обробки в Національний дослідницький центр епідеміології та мікробіології для оцінки і підготовки до держреєстрації вакцини.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...