Помер один з учасників тестів вакцини від COVID-19

Один з добровольців національних випробувань вакцини від COVID-19, розробленої Оксфордським університетом та британсько-шведської фармацевтичної компанії AstraZeneca, в Бразилії помер.

Про це пише Reuters з посиланням на матеріали Національного агентства спостереження за здоров’ям Бразилії (Anvisa).

Вказується, що 28-річний учасник тестів помер «в результаті ускладнень COVID-19». Цю інформацію підтвердив Федеральний університет Сан-Паулу, що допомагає координувати третю фазу випробувань вакцини в Бразилії. Так як дослідження проводиться подвійним сліпим методом, невідомо, що саме отримав помер доброволець: препарат або плацебо. З восьми тисяч учасників тестів тільки половина отримала вакцину.

У вересні 2020 року компанія AstraZeneca призупинила випробування вакцини від коронавируса після того, як один з учасників дослідження захворів поперечним міелітом (запалення спинного мозку). Після цього компанія спростувала цю інформацію, заявивши, що діагноз не є остаточним, а припинення випробувань носила «рутинний характер і необхідна в разі виявлення розладу, причини виникнення якого потенційно не встановлені».

За даними Reuters, в США випробування даної вакцини можуть відновити до кінця жовтня 2020 року. Джерело розповіло, що Управління з питань якості продовольства і медикаментів (FDA) вимагає від виробника внести інформацію про інцидент в форму згоди, яку підписують добровольці.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...