Перший доброволець описав відчуття після щеплення від вірусу SARS-CoV-2

У Сіетлі, США, почалося тестування експериментальної вакцини від коронавірусу на людях. Першим добровольцем стала 44-річна Дженніфер Галлер.

Жінка розповіла про відчуття після введення нового препарату, який згодом може допомогти в боротьбі з поширенням COVID-19. Про це повідомляє видання The Telegraph.

За словами випробувача, вона повною мірою усвідомлювала всі ті ризики, які можуть виникнути під час експерименту ще не вивченого препарату під назвою мРНК-1273. За словами Галлер, введення вакцини не викликало у неї особливо неприємних відчуттів. Схожі ін’єкції їй доводилося робити під час епідемій грипу.

Однак трохи пізніше у жінки піднялася температура, а потім заболіла рука. На наступний день самопочуття Дженніфер нормалізувався, а неприємні відчуття повністю зникли. На питання про мету своєї участі в небезпечному дослідженні, жінка відповіла просто: «Для мене дуже важливо — стати корисною».

Крім Галлер в випробуванні експериментальної вакцини беруть участь ще 44 добровольця. На даний момент всі учасники досліду знаходяться на карантині, після закінчення якого їм знову введуть той самий препарат.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...