Названий спосіб визначити рак легенів за станом пальців

Свідчити про розвиток раку легенів може стан пальців і нігтів, попередили фахівці Національної служби охорони здоров’я Великобританії (NHS).

Як пише Express, рак легенів вважається одним з найнебезпечніших видів захворювання, так як його важко виявити на ранніх стадіях.

Симптоми, серед яких кашель, біль у грудях, мокрота, хрипи, з’являються пізно. Медики закликали уважніше ставитися до свого організму і розповіли про нестандартному ознаці злоякісної пухлини легень.

Так, через розвиток раку легенів можуть вироблятися гормоноподобні хімічні речовини. Під їх впливом більше крові і рідини спрямовується до кінцівок, особливо до тканин на кінчиках пальців. Це може привести до збільшення або потовщення пальців.

«Визначити розвиток раку легенів можна по зміні становища пальців. Одним з його симптомів є розширення, збільшення, потовщення їх кінчиків », — цитує експертів ЗМІ.

Також показовим стає стан нігтів, а саме, занадто блискуча шкіра біля них. Крім того, якщо подивитися на нігтьові пластини збоку, можна буде побачити незвичайну опуклість, якої раніше не було.

Медики попередили, що подібні симптоми не завжди вказують на рак легенів, іноді вони свідчать про хронічні легеневих інфекціях або порок серця.

13 вересня онколог-мамолог Роман Темників розповів про перші ознаки раку крові. Серед основних ознак онкології він назвав запаморочення, поганий апетит, підвищення температури без причини, слабкість і втома.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...