Названий фактор, який вдвічі збільшує ризик смерті від COVID-19 

Вчені з Великобританії назвали фактор, що збільшує вдвічі ризик смерті від COVID-19. Про це повідомляє The Telegraph.

За даними вчених Імперського коледжу Лондона, захворювання нирок в два рази збільшують ризик летального результату при коронавірусі.

Фахівцями були проаналізовані дані 372 заражених пацієнта, які були госпіталізовані в реанімації чотирьох лікарень Лондона і Бірмінгема в період з 10 березня по 23 липня. У 216 хворих були проблеми з нирками, хронічні або викликані інфекцією, з них померло 107 пацієнтів. При цьому з інших 156 заражених без будь-яких патологій нирок померли 32 людини.

Вчені пояснюють це впливом інфекції на організм в цілому, «перехресної зв’язком» між легкими і нирками і використанням токсичних засобів при лікуванні захворювання.

Раніше дослідники з університету Ліверпуля визначили фактор, який в шість разів підвищує ризик смерті від коронавируса. Йдеться про послідовне захворюванні на грип та COVID-19. Вчені провели експеримент на мишах. Одних з них заразили коронавірусу, інших послідовно на грип та коронавірус. За підсумками дослідження стало відомо, що у гризунів з другої групи захворювання протікало важче.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...