Названі головні помилки при чищенні зубів

Австралійський стоматолог Елізабет Мілфорд назвала головні помилки, які допускають люди при чищенні зубів.

Порадами дантист поділилася з Daily Mail. Так, за словами лікаря, одне з найпоширеніших помилок — те, що після зубної пасти рот потрібно полоскати водою. «Відмова від полоскання рота після чистки може продовжити дію зубної пасти. Так вона буде зміцнювати і захищати ваші зуби протягом дня», — пояснила доктор.

Крім того, Мілфорд стверджує, що не можна вдаватися до гігієнічної процедури відразу після вживання їжі. «Їжа та напої, що містять кислоти, можуть пом’якшити ваші зуби, а використання пасти відразу після їжі призведе до їх серйозного пошкодження», — застерегла дантист.

Також вона розвіяла міф про необхідність чистити зуби довго і порадила використовувати таймер, щоб переконатися в тому, що процедура не займає більше двох хвилин.

Лікар зазначила, що зуби не можна чистити дуже старанно. «Багато хто думає, що якщо водити щіткою сильніше, зуби будуть чистішими, однак це може пошкодити ясна. Краще використовувати м’яку зубну щітку і чистити зуби круговими рухами, не сильно натискаючи на них», — уточнила стоматолог та порадила міняти зубну щітку не кожен три місяці, як зазвичай рекомендують дантисти, а як тільки ворсинки починають псуватися.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...