Народний депутат України Ігор Побер: «Я цілком вірю медичній реформі»

Медична реформа в Україні вже встигла завоювати як прихильників, так і опонентів. Одні вважають, що Уляна Супрун знищує українську медицину, інші – повністю підтримують зміни у діяльності лікувальних закладів.

Свою думку щодо медичних нововведень у прямому ефірі ранкового шоу «Доброго ранку, Країно!» на каналі «UA: Перший» висловив народний депутат України Ігор Побер.
 
«Можливо, я не довіряю Уляні Супрун, але я цілком вірю медичній реформі. Є 4 основних напрямки, які будуть безкоштовними за новою реформою – серцево-судинні захворювання, ВІЛ, туберкульоз та цукровий діабет. Так, на кожного пацієнта виділять 370 гривень на рік. Звісно, що це не надто велика сума, але нам треба з чогось починати. Зарплата лікаря буде залежати від того, скільки він матиме пацієнтів. Для того, аби заробітна плата була 18 тисяч гривень, необхідно, щоб лікар опікувався приблизно 2000 особами. На сьогодні багато людей здають аналізи в приватних лабораторіях, бо там завжди гарно, чисто та безпечно. Такими і мають бути наші лікарні. Необхідно також потроху переходити до страхової медицини, робити певні відрахування», – поділився Ігор Побер.
 
На думку нардепа, Міністерство охорони здоров’я України не повністю готове до впровадження медичної реформи, адже наразі навіть не створено Національної служби здоров’я, яка буде головним органом виконавчої влади у сфері фінансових гарантій медичного обслуговування.
 
Ігор Побер також зауважив, що Міністерство охорони здоров’я має проводити інформаційну кампанію, аби доступно пояснити пацієнтам та лікарям суть та механізми дії нової медичної реформи, повідомляє ternopoliany.te.ua.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Load...
Загрузка...