Клінічні випробування російської вакцини від COVID-19 вийшли на завершальну стадію

 

Міноборони і центр Гамалії приступили до завершальної стадії клінічних випробувань вакцини від коронавірусу: перша група добровольців буде виписана з госпіталю 15 липня, друга група отримає другий компонент вакцини 13 липня.

Про це повідомили журналістам в п’ятницю в Міноборони РФ. «Міноборони Росії спільно з Національним дослідницьким центром епідеміології та мікробіології ім. Н.Ф. Гамалії приступили до завершальної стадії проведення клінічних випробувань вакцини від коронавірусу», — сказали у військовому відомстві.

За інформацією Міноборони, «15 липня закінчиться перебування в стаціонарі першої групи добровольців, на яких перевірялася безпеку і переносимість вакцини». «У понеділок, 13 липня другої групи добровольців, на яких проводиться дослідження ефективності та імуногенності вакцини, буде введений компонент № 2 вакцини від коронавірусу. Бустерна схема вакцинації, передбачена для другої групи добровольців, дозволяє закріпити імунітет і забезпечити збільшення його тривалості», — підкреслили в Міністерстві.

У Міноборони розповіли, що перша група добровольців буде виписана з військового медичного закладу після здачі контрольних аналізів.

У відомстві також додали, що всі добровольці відчуває себе добре, скарг на самопочуття, негативних реакцій або небажаних явищ не відзначається.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...