Китайський експерт назвав терміни перемоги над COVID-19 в Європі

Європейським країнам не слід розраховувати на швидку перемогу над коронавірусу, континенту для цього може знадобитися до двох років, вважає один з провідних китайських вірусологів Чжан Веньхун — керівник Шанхайської експертної групи по COVID-19.

«Буде абсолютно нормально, якщо вірус буде з’являтися і зникати, і це триватиме один чи два роки», — сказав Чжан під час відеоконференції, організованої китайським генеральним консульством в німецькому місті Дюссельдорфі.

«Можу сказати: забудьте про те, що пандемія закінчиться в Європі в найближчому майбутньому», — цитує експерта гонконгівське видання South China Morning Post.

Пандемія неминуче затягнеться, і коли вона буде взята під контроль — цього літа або наступного — буде залежати від глобальних зусиль для її стримування, сказав він.

«Щоб вирішити проблему в короткий проміжок часу, заходи повинні бути надзвичайно радикальними», — сказав Чжан Веньхун.

Він зазначив: «Якби тільки в усьому світі можна було припинити всі переміщення на чотири тижні, пандемію можна було б зупинити», — сказав він, однак додав, що йому «важко навіть уявити», що це можливо.

За словами експерта, Китаю в боротьбі з коронавірусом допомогло те, що на самому початку поширення інфекції установи, багато підприємств, навчальні заклади були закриті з нагоди «Свята весни», що значно скоротило контакти населення.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...