Італійські лікарі заявили про новий симптом COVID-19

За повідомленнями італійських і іспанських лікарів, ранніми ознаками коронавірусної інфекції можуть служити дерматологічні проблеми.

Так, в Італії в березні був госпіталізований 13-річний хлопчик з висипом на стопах ніг, які були прийняті за укуси павука. У зв’язку з катастрофічним становищем в Італії дитина не буде підтверджено на коронавірус, проте через деякий час у нього розвинулися всі ознаки коронавірусної інфекції (жар, м’язові болі, кашель), а тест дав позитивний результат.

За повідомленнями лікарів, в Іспанії та Італії практично кожен п’ятий пацієнт з COVID-19 має проблеми дерматологічного характеру.

«Якщо подальші спостереження і лабораторні дані підтвердять, що ми стикаємося з клінічними ознаками COVID-19, цей дерматологічний ознака може бути корисний для виявлення дітей і підлітків з легкими формами хвороби, які є потенційними джерелами подальшої інфекції», — цитує видання Metro дитячого дерматолога з міста Барі Мазотті Трокколі.

Відзначається, що висип, яка в основному з’являється на ногах, характерна для захворювання дітей і підлітків, в той же час ця ознака зустрічається і у дорослих, які заразилися коронавірусом.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...