Хірурги зробили пацієнту щелепу з кістки власного стегна. Фото

Лікарі відновили 30-річній Саманті Леві з Лондона зруйновану пухлиною щелепу за допомогою кістки її стегна.

Про це повідомляє Daily Mail. У жовтні 2017 року Леві в плановому порядку прийшла до стоматолога. Лікар зробив рентген і побачив пухлину. Біопсія показала, що у неї одонтогенна міксома. Діагноз шокував британку, оскільки вона не відчувала ніяких симптомів, хоча пухлина роз’їдала ліву сторону її щелепи.

Хірурги провели серію виснажливих операцій, щоб відновити щелепу жінки. Спершу вони видалили уражену пухлиною частину щелепи і п’ять зубів. Також вони встановили дріт, яка скріплював частини щелепи, що залишилися. Через це жінці було важко говорити і чистити зуби. В ході другої операції лікарі прибрали дріт.

В результаті третьої операції, що тривала 11 з половиною годин, лікарі видалили жінці ще частину щелепи і ще один зуб, а з її стегна вирізали невеличкий шматок, щоб зробити з нього і металевої пластини відсутню частину щелепи. Також з живота жінки витягли частину м’язів, щоб використовувати їх для відновлення ясна. Пацієнтці довелося користуватися інвалідним візком п’ять тижнів до тих пір, поки вона знову не навчилася ходити. У травні 2019 року лікарі видалили металеву пластину, яка скріплювала обличчя Леві.

Медики попереджали її, що їй доведеться рік користуватися тростиною. Відновившись після операції, жінка відправилася в похід по Великій Китайській стіні. Таким чином вона збирає гроші, щоб віддячити хірургів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...