Ханс Клюге: кожні 17 секунд від COVID-19 вмирає європеєць

Сумну статистику представила Всесвітня організація охорони здоров’я.

Так, кожні 17 секунд в Європі помирає COVID-пацієнт. Про це розповів директор Європейського регіонального бюро ВООЗ Ханс Клюге. Лікар нагадав про важливість масочного режиму і уважне ставлення до людей похилого віку. На думку Клюге, введення локдауну через коронавірус — міра крайня і потрібно враховувати супутні втрати. Необхідно, щоб працювали школи, особливо початкові.

Ханс Клюге, директор Європейського регіонального бюро ВООЗ: «Ми чули хороші новини про вакцинах в останні тижні. Такі моменти мені нагадують про величезне багатство науково-технічного досвіду, знань, якими ми володіємо в 53 країнах нашого європейського регіону. Однак цей потенціал не буде реалізований , якщо ми не забезпечимо рівний доступ всіх країн до ринку вакцини».

За весь період пандемії коронавірусів заразилося близько 60 мільйонів чоловік, померли майже півтора мільйона. У лідерах за показниками залишаються США. Добовий максимум летальних випадків зафіксовано в Росії — помер 491 чоловік. Жорсткий локдаун, подібний весняному, діє, наприклад, в Австрії. Введення повного карантину розглядає уряд Болгарії. Тотальний карантин вже в грудні можуть ввести в Україні, заявили в Кабінеті міністрів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...