Головний санітарний лікар озвучив три сценарії на випадок поширення вірусу nCoV

Головний санітарний лікар України розповів про новий алгоритм дій у разі поширення смертельної інфекції.

У МОЗ розроблено алгоритм реагування на спалах коронавірусу на прикладі інших країн. Про це заявив головний санітарний лікар України Віктор Ляшко на брифінгу, передає Хвиля.

«Ми розробили алгоритм реагування, заснований на сценарії розвитку спалаху, керуючись досвідом Італії. Ми вже бачимо, що 70% в Італії перехворіє легкими формами. Тому на нашу стандарту надання медичної допомоги, який повністю враховує кращі практики КНР і Італії, ми будемо пропонувати і надавати медичну допомогу в легких випадках амбулаторно при домашньої самоізоляції. Для решти 20%, які потребуватимуть госпіталізації, ми вже чітко розпланували карту, щоб всі розуміли, куди конкретно в кожному окремому випадку пацієнта доставити», — заявив Ляшко.

Він зазначив, що такий сценарій передбачений при певній кількості людей, які одночасно заразяться коронавірусів.

«Другий сценарій — це перехід за межі стаціонарних відділень або інфекційних лікарень, коли ми будемо залучати перепрофільовані закладу, тобто закладу терапевтичні, які будуть також приймати тяжкохворих, щоб забезпечити їм інтенсивну терапію», — заявив Ляшко.

Також він розповів про третій сценарії, який передбачає введення надзвичайного стану.

«Третій сценарій передбачає, що в разі введення надзвичайного стану, будуть залучатися приватні лікувальні установи», — резюмував Ляшко.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...