Епідеміологи заявили про другу хвилю епідемії нового вірусу nCoV в Китаї

Заходи китайської влади по боротьбі з коронавірусом вже принесли результати, поступово відновлюється звичайна активність.

Однак саме це може привести до появи другої хвилі епідемії коронавірусу в країні, заявив глава кафедри епідеміології і біостатистики Гонконзького університету Бен Коулінг.

У Китаї спостерігається позитивна динаміка в боротьбі з вірусом, число нових випадків зараження знижується, і поступово відновлюється звичайна активність. При цьому влада продовжує здійснювати досить суворі протиепідемічні заходи по всій країні, заявив експерт.

Однак він зазначив, що головна небезпека ще не минула, оскільки не існує доказів, що характеристики коронавірусу змінилися ні з точки зору його передачі, ні в тому, що стосується його серйозності.

Згідно з останніми даними, число заражених в світі перевищило 95 тисяч осіб, померли 3 285, понад 53 тисяч вилікувалися. Всього випадки зараження зафіксовані в 76 країнах. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) підняла рівень небезпеки міжнародного поширення коронавірусної інфекції COVID-19 до дуже високого.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...
Load...