Американські вчені знайшли спосіб убити SARS-CoV-2 за секунду

Вчені Техаського університету A & M в США виявили спосіб убити коронавірус SARS-CoV-2 за секунду, результати дослідження опубліковані в журналі Biotechnology and Bioengineering.

Так, вчені створили експериментальну установку, яка складається з відрізка труби з нержавіючої сталі, через яку протікає розчин, що містить SARS-CoV-2.

Трубу нагрівають до високої температури. При цьому якщо розчин нагріти майже до 72 ° C протягом 0,5 секунди, то титр вірусу знижується в 100 тис. Разів, що цілком достатньо для нейтралізації вірусу і запобігання його передачі людині.

Відзначається, що цей спосіб можна використовувати в системах кондиціонування, очищення повітря, а також вентиляції та опалення.

Раніше вчені університету A & M в Техасі виявили новий вид коронавируса SARS-CoV-2. Дослідники стверджують, що варіант коронавірусу, який отримав найменування BV-1, було виявлено у одного з пацієнтів — студента університету. Вперше інфекцію у нього підтвердили 5 березня. У нього хвороба протікала в м’якій формі. Другий тест, проведений 25 березня, також показав позитивний результат.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...