В умовах війни неприпустимо приватизовувати Украерорух — Головко

Держава втрачає контроль над стратегічним об’єктом, який надає авіаційне обслуговування повітряного простору України. Про це 20 грудня 2017 року під час брифінгу в парламенті заявили народний депутат України від ВО «Свобода» Михайло Головко та представник трудового колективу Украероруху Вадим Стоянов.

Вадим Стоянов сказав: трудовий колектив Одеського структурного підрозділу та Київського регіонального структурного підрозділу вважають, що директор не повною мірою виконує свої трудові обов’язки, визначені статутом підприємства. Це призводить до фінансових збитків, підриву авторитету й ділової репутації Украероруху, — повідомляє gazeta.ua

«Для попередження подальшої деградації державного підприємства трудовий колектив висловлює недовіру директору Украероруху Дмитру Бабійчуку та його заступникам, адже нормальна робота ДП має насамперед передбачати забезпечення безпеки польотів, а також об’єднану цивільну і військову систему. В умовах війни це підприємство не має бути приватизоване – воно повинне бути в державній власності. Нині хочуть внести зміни до статуту, щоб у майбутньому полегшити приватизацію», – зазначив Вадим Стоянов.

Михайло Головко закликав правоохоронні органи взяти цю ситуацію під контроль і притягнути винних до відповідальності. Окрім того, він звернувся до уряду та, зокрема, Міністерства інфраструктури з вимогою виконати умову трудового колективу й негайно усунути керівника з посади.

«Украерорух – стратегічне підприємство, національний провайдер аеронавігації, що відповідає за безпеку перельотів на території України. Колектив стурбований тим, що керівництво доводить це підприємство до банкрутства, штучно переводячи кошти в різні установи, зокрема «Платинум-банк». Попри те, що цей недержавний банк перебував на межі банкрутства, туди вивели близько 405 млн грн. Очевидно, горе-керівники збираються за копійки приватизувати це підприємство. Я як народний депутат звернувся до правоохоронних органів, Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ, антикорупційних органів із закликом порушити кримінальне провадження стосовно керівника установи Дмитра Бабійчука та його заступників щодо свідомих неправомірних і корупційних дій, які завдали збитків державному підприємству», – заявив свободівець.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , , ,

Load...
Загрузка...