Українцям пояснили, що робити із завищеними платіжками за газ

Українці не повинні сплачувати завищені платіжки за газ, якщо вони є необґрунтованими. Спочатку необхідно звернутися за поясненнями до компанії “Київтеплоенерго”, а вже потім вирішувати, чи сплачувати за отримані послуги.

Про це заявив колишній міністр ЖКГ Олексій Кучеренко в ефірі одного з українських телеканалів, передає today.ua.

“Не оплачуйте квитанції за газ, якщо у вас є сумніви. Зайдіть на сайт “Спілки власників житла України”. Там є зразок запиту в компанію “Київтеплоенерго”. Якщо ви не згодні з платіжкою і не розумієте, як вона сформована, ви абсолютно маєте право не платити і вимагати від компанії повного пояснення таких цифр”, – розповів Кучеренко.

Також екс-міністр ЖКГ назвав причину формування платіжок із завищеними цінами за газ.

“Причиною є система повної безвідповідальності. Тому поки не платіть, поставте запитання, отримайте від “Київтеплоенерго” письмову відповідь і потім дійте”, – підсумував Кучеренко.

За невмотивовані донарахування в платіжках за газ Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) вже оштрафувала 12 обласних газопостачальних компаній.

Зокрема, були оштрафовані ПАТ «Житомиргаз», ВАТ «Запоріжгаз», ПАТ «Чернівцігаз», ПАТ «Львівгаз», ВАТ «Вінницягаз», ПАТ «Волиньгаз», ПАТ «Київоблгаз», ПАТ «Хмельницькгаз», ПАТ «Закарпатгаз», ПАТ «Івано-Франківськгаз», ПАТ «Харківгаз» і «Чернігівгаз».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Load...
Загрузка...