ЗМІ запропонували Меган Маркл продати таємниці королівської сім’ї

31 березня принц Гаррі і Меган Маркл остаточно перестали бути членами королівської сім’ї. Кілька тижнів тому подружжя разом з сином Арчі переїхали з Канади в США і зараз знімають будинок в Лос-Анджелесі, правда там герцоги затримуватися не збираються.

Тим часом у ЗМІ з’явилася інформація про те, що західні журналісти пропонують Меган і Гаррі 2,5 мільйона доларів за відверте інтерв’ю, в якому вони б розкрили багато цікавих і навіть скандальних таємниць королівської сім’ї.

Раніше принц Гаррі настійно просив Меган не говорити публічно нічого, що могло б зашкодити репутації його сім’ї, однак Маркл явно роздумує над такою вигідною пропозицією, адже зараз сімейство намагається почати жити самостійно, але ні Меган, ні тим більше Гаррі поки що не знайшли роботу.

Королівський біограф Пенні Джурор вважає, що парі ні в якому разі не варто продавати інформацію про королівську сім’ю, адже в іншому випадку вони не тільки остаточно зіпсують відносини з ними, а й самі зруйнують свою репутацію, а Меган зробить точно так же, як її батько , який тільки те й робив, що давав за гроші інтерв’ю жовтій пресі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Load...