Зірки Голлівуду звернулися до Байдена з проханням

Десятки зірок Голлівуду і інші світові знаменитості підписали відкритого листа президенту США Джо Байдену з проханням відкласти підписання екологічних угод з бразильським лідером Жаір Болсонару до тих пір, поки не відбудеться реального скорочення темпів вирубки екваторіальних лісів Амазонії.

Артисти і музиканти з США і Бразилії також закликали Байдена не виділяти кошти на питання, пов’язані з даними домовленостями. Вони наголосили на необхідності діалогу з корінними народами, традиційними спільнотами басейну Амазонки і громадянським суспільством для вирішення цієї проблеми.

Серед підписантів звернення до президента США числяться актор Леонардо ДіКапріо, а також його колеги Алек Болдуін, Хоакін Фенікс, Орландо Блум, Джейн Фонда і Сігурні Вівер. Також свою підтримку даної ініціативи висловила співачка Кеті Перрі та музикант Роджер Уоттерс.

Раніше більше 150 активістів, акторів і бізнесменів, в тому числі Леонардо ДіКапріо і засновник Amazon Джефф Безос, також підписали відкритий лист до президента Байдена із закликом відреагувати на проблему зміни клімату. Автори звернення зазначили, що американського лідера можуть запам’ятати як «кліматичного президента», який повів людство «з краю обриву».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...