Жертви Харві Вайнштейна отримають по 19 мільйонів доларів

Жінки, які звинувачували американського продюсера Харві Вайнштейна в сексуальних домаганнях, а також заявляли, що піддавалися дискримінації під час роботи в його компанії, отримають сумарну компенсацію в розмірі 19 млн доларів.

Про це йдеться в заяві, опублікованій на сайті генпрокурора штату Нью-Йорк Летиції Джеймс.
У документі уточнюється, що ця домовленість досягнута в рамках ряду суперечок щодо Вайнштейна, а також продюсерської компанії Weinstein Company. Вона належала Харві Вайнштейн і його братові Роберту. У лютому 2018 року фірма оголосила про банкрутство.
У заяві наголошується, що кошти можуть отримати жінки, які стали жертвами домагань з боку Вайнштейна, а також працювали в Weinstein Company і піддавалися дискримінації за статевою ознакою. Скільки саме з них можуть претендувати на виплати, не уточнюється. Раніше із звинуваченнями щодо Вайнштейна публічно виступали близько 80 жінок. Вирішувати, хто з них має право на виплати, буде призначений судом фахівець.

Джеймс підкреслила, що жінки, які раніше підписували угоди про нерозголошення будь-якої інформації, що стосується Вайнштейна, більш не зобов’язані їх виконувати. Генпрокурор повідомила, що після схвалення цих домовленостей судом створять спеціальний фонд, з якого будуть виплачувати компенсацію. У нього, зокрема, перерахують кошти страхові компанії, які співпрацювали з Weinstein Company.

Розгляду, за якими будуть проведені зазначені виплати, не стосуються безпосередньо судового процесу у справі Вайнштейна, що завершився в Нью-Йорку в березні. Тоді продюсер був засуджений до 23 років тюремного ув’язнення за звинуваченнями в насильницьких діях сексуального характеру. Журі присяжних в кінці лютого визнало Вайнштейна винним в сексуальному насильстві стосовно двох жінок. Він був визнаний невинним в двох випадках зґвалтування, за якими йому загрожувало довічне тюремне ув’язнення. Продюсер зараз відбуває ув’язнення в штаті Нью-Йорк.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...
Loading...